Terapia uzależnień kujawsko-pomorskie

Prywatna terapia uzależnień kujawsko-pomorskie

Centrum Krajna to prywatna terapia uzależnień, z której skorzystasz w Sępólnie Krajeńskim – w spokojnej, zachęcającej do refleksji okolicy. Prowadzimy kompleksową terapię alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, zajmujemy się również terapią uzależnień behawioralnych oraz uzależnienia od hazardu. Z naszą pomocą pokonasz nałóg – alkoholowy, od narkotyku i innych substancji psychoaktywnych. Po prostu zadzwoń i daj sobie pomóc – my zajmiemy się resztą!

Terapia uzależnień na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - zakres działań

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem terapeutów, chcącym nieść pomoc wszystkim osobom uzależnionym. By jeszcze skuteczniej realizować naszą misję stworzyliśmy Ośrodek Terapii Uzależnień Krajna, położony w malowniczym sercu Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem, w otoczeniu lasu. Możliwość kontaktu z naturą, komfortowe warunki i indywidualne podejście do potrzeb każdego Pacjenta przekładają się na wysoką skuteczność naszych programów terapeutycznych.

Poznaj naszą ofertę terapii uzależnień – w Krajnie znajdziesz pomoc i wyjdziesz na prostą!

Terapia alkoholizmu

W Centrum Krajna prowadzimy 4-8 tygodniowe terapie uzależnienia od alkoholu. To wieloaspektowe programy, podczas których Pacjencji przechodzą proces terapii alkoholizmu oraz poznają i uczą się wprowadzać w życie nawyki i zachowania, które utrwalą ich powrót do zdrowia. Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień gwarantuje pełną anonimowość i kompleksowe wsparcie w dążeniu do trzeźwości.

Terapia narkomanii

Krajna to również terapia narkomanii, wyróżniająca się doświadczoną kadrą i indywidualnymi planami leczenia. Wychodzenie z narkomanii jest długotrwałym i skomplikowanym procesem, którego skuteczność w dużej mierze zależy od zaangażowania chorego. Zapewniamy indywidualną terapię narkomanii pod okiem specjalistów, która pomoże Ci wyjść z nałogu.

Terapia lekomanii

Nasza poradnia terapii uzależnień oferuje również terapię lekomanii. W Centrum Krajna Pacjent odbywa terapię indywidualną, pomagającą choremu radzić sobie z uzależnieniem od leków.

Terapia uzależnienia od hazardu

Jesteśmy specjalistami terapii uzależnień od hazardu. Wiemy, że by skutecznie rozwiązać problem tego nałogu należy dotrzeć do jego źródła. Świadomość co do powodów uzależnienia sprawia, że możemy wskazać skuteczne sposoby zmiany zachowań.

Terapia uzależnień behawioralnych

Naszą ofertę terapii uzależnień uzupełnia terapia uzależnień behawioralnych – od pracy, zakupów, telefonu i innych technologii. Główną metodyką leczenia jest terapia poznawczo-behawioralna i dialog motywujący.

blank

Prywatna poradnia terapii uzależnień od alkoholu - programy i formy terapii

Nasza terapia uzależnień w województwie kujawsko-pomorskim realizowana jest w trzech programach:

  • 2-tygodniowym, obejmującym etap wprowadzający
  • 4-tygodniowym, obejmującym wprowadzenie i gruntowanie,
  • 6-8-tygodniowym, obejmującym wprowadzenie, gruntowanie i stabilizację.

Wprowadzenie to etap oczyszczania ciała i umysłu z toksyn. Nasz ośrodek współpracuje z partnerami specjalizującymi się w medycznej detoksykacji. Etap gruntowania skupia się na motywowaniu do trzeźwości i refleksji nad własnym funkcjonowaniem. Stabilizacja jest etapem polegającym na utrwalaniu nowych wzorców zachowań i odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem.

W Centrum Krajna wykorzystujemy takie formy terapii uzależnień jak m.in.:

  • psychoterapia grupowa i psychoterapia indywidualna,
  • dialog motywujący, treningi zachowań i umiejętności,
  • zajęcia sportowe, muzykoterapia,
  • psychoedukacja, medytacja, integracja sensoryczna.

Chcesz skorzystać z terapii uzależnień prowadzonej przez profesjonalistów w województwie kujawsko-pomorskim? Zapraszamy do Ośrodek Terapii Uzależnień Krajna w Sępólnie Krajeńskim! Nasza oferta skierowana jest do Pacjentów z terenu całego województwa – w tym takich miast jak Toruń czy Bydgoszcz – jak i do osób z całej Polski. Skorzystaj z wyjątkowej terapii w otoczeniu natury – skontaktuj się z nami już dziś i umów termin!

Każdy zasługuje na spełnione i szczęśliwe życie wolne od nałogów własnych i swoich bliskich. Skontaktuj się z nami, a będziemy Cię wspierać i towarzyszyć Ci w procesie zdrowienia.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Jeśli trudno Ci zadzwonić, to zostaw swoje dane, a nasz terapeuta wkrótce oddzwoni i razem z Tobą przejdziemy przez prosty proces rezerwacji miejsca w ośrodku terapii uzależnień Krajna.

    Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.