Integracja sensoryczna to terapia wykorzystywana do terapii różnego rodzaju zaburzeń. Proces ten polega na rozwijaniu prawidłowego procesu odbioru i analizy bodźców, które docierają z otoczenia do mózgu. Celem integracji sensorycznej jest nauka dostosowania się do zmieniających się warunków w świecie zewnętrznym, a także lepszego poznania własnego organizmu. W ośrodku praktykujemy różne techniki i ćwiczenia wspierające kontakt z własnymi zmysłami oraz doświadczanie otaczającego świata w sposób kinestetyczny.

Joga na macie prowadzona stale w ośrodku Krajna bazuje na klasycznej Hatha Jodze z elementami Yin Yogi, Yogi Nidry oraz elementami Vinyasy. W trakcie spotkań pracujemy nad płynnością ruchu, jego synchronizacją z oddechem, a także nad harmonią ciała, umysłu i duszy. Uczestnicy koncentrują się na tym, aby wzmocnić swoje ciało i je uelastycznić, a także wyciszyć umysł. Celem jogi jest doskonalenie wytrzymałości, regulacja oddechu, a także lepsze poznanie siebie i zwiększenie swojej koncentracji.

 

Joga wprowadza uważność, która jest niezwykle cenną kompetencją w procesie wychodzenia z uzależnienia, pozwalającą zmieniać nawykowe reakcje. Ta praktyka buduje również pewność siebie i odczuwanie wdzięczności w sercu. Wprowadza stabilność i harmonię do naszego życia. Zajęcia prowadzone są z instruktażem, w rytmie wyznaczanym przez nasz oddech, przy delikatnej muzyce w tle, w świetle lampionów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli trudno Ci zadzwonić, to zostaw swoje dane, a nasz terapeuta wkrótce oddzwoni i razem z Tobą przejdziemy przez prosty proces rezerwacji miejsca w ośrodku terapii uzależnień Krajna.

    Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.