Pozwól naszemu Zespołowi
zaopiekować się Tobą

Nasz zespół wykwalifikowanych psychoterapeutów, terapeutów oddany jest każdemu pacjentowi z tym samym zaangażowaniem, służąc jego zdrowiu i dobremu samopoczuciu.
blank

Specjaliści terapii uzależnień

blank
Piotr Janiszewski
Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Od ponad 30 lat pomagam osobom i członkom ich rodzin w rozwiązaniu problemów wynikających z używania, nadużywania i uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

blank
Alicja Potorska
Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w obszarach: uzależnień od substancji psychoaktywnych, behawioralnych np. od gier, hazardu, pracy, zakupów, ze współistniejącymi zaburzeniami.

blank
Joanna Adamczyk
Psychoterapeuta Terapii Uzależnień

Zależy mi, aby wzmocnić w kliencie jego efektywne zaangażowanie w terapię i wprowadzanie istotnych zmian w życiu.

blank
Michał Powierża
Instruktor terapii uzależnień i współuzależnień

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą w obszarach uzależnień chemicznych i behawioralnych, współuzależnień oraz kryzysach życiowych. Mam własne doświadczenia uzależnień.

blank
Rafał Nedwidek
Terapeuta uzależnień

Jako Instruktor ds. Terapii i Uzależnień swoją wygraną z nałogiem udowadniam, że można poradzić sobie z alkoholizmem i narkomanią, a nasz program terapii jest skuteczny.

blank
Joanna Orłowska - Zając
Psychoterapeutka Terapii Uzależnień

W Ośrodek Terapii Uzależnień Krajna pracuję z osobami uzależnionymi od różnych środków psychoaktywnych oraz zmagającymi się z innymi problemami utrudniającymi satysfakcjonujące funkcjonowanie.

Inni specjaliści

blank
Marek Pietras
Arteterapeuta

Wraz z pacjentami buduję na plaży niesamowite rzeźby, dzięki czemu nie tylko rozwijają się, uczestniczą w terapii, ale i głęboko się relaksują.

blank
Remigiusz Nestor Kalwarski
Gimnastyka, siłownia, trening uważności

W centrum terapii Krajna prowadzę sesje medytacji, rekreacji ruchowej oraz przekazuję wiedzę na temat świadomości fizycznej i emocji.

blank
Iwona Zawadzka- Sztandera
Prowadzi jogę oraz koncerty mis i gongów

W Ośrodku prowadzę grupowe i indywidualne sesje relaksacyjne z wykorzystaniem mis tybetańskich i gongów oraz sesje rekreacji ruchowej ,,Joga na macie”.

Skontaktuj się z nami

Jeśli trudno Ci zadzwonić, to zostaw swoje dane, a nasz terapeuta wkrótce oddzwoni i razem z Tobą przejdziemy przez prosty proces rezerwacji miejsca w ośrodku terapii uzależnień Krajna.

    Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.