Terapia uzależnień w Krakowie

Prywatna terapia uzależnień w Krakowie? A może z dala od zgiełku miasta?

Centrum Krajna to prywatna terapia uzależnień, z której skorzystasz w Sępólnie Krajeńskim – w spokojnej, zachęcającej do refleksji okolicy. Jeśli szukasz odpoczynku od zgiełku miasta i miejsca, w którym możesz zawalczyć o siebie – postaw na nasze centrum terapii. Oferujemy kompleksową terapię alkoholizmu, narkomanii, uzależnień od substancji oraz uzależnień behawioralnych i od hazardu. Z naszą pomocą możesz pokonać swoje uzależnienie – skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam zająć się resztą!

Terapia uzależnień w Centrum Krajna - zakres działań

Nasz certyfikowany zespół terapeutów niesie pomoc wszystkim osobom cierpiącym z powodu uzależnień. Aby móc jeszcze skuteczniej realizować nasz cel, powołaliśmy do życia Ośrodek Terapii Uzależnień Krajna, położony w urokliwym zakątku Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu jeziora, otoczony lasem. Możliwość obcowania z naturą, komfortowe warunki oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta przekładają się na wysoką skuteczność naszych programów terapeutycznych.

Sprawdź naszą ofertę terapii uzależnień – w Krajnie znajdziesz pomoc i wyjdziesz na prostą!

Zakres pomocy terapeutycznej - nasi specjaliści psychoterapii uzależnień pomogą Ci z:

 • alkoholizmem – prowadzimy 4-8 tygodniowe terapie uzależnienia od alkoholu, podczas których Pacjencji przechodzą proces terapii alkoholizmu oraz poznają i uczą się wprowadzać w życie nawyki i zachowania, które utrwalą ich powrót do zdrowia,
 • narkomanią – zapewniamy indywidualne plany leczenia i wspieramy chorego w wychodzeniu z nałogu,
 • lekomanią – pomożemy Ci z uzależnieniem od leków poprzez terapię indywidualną i grupową,
 • uzależnieniem od hazardu – pomożemy Ci dotrzeć do źródła uzależnienia od hazardu i wskażemy skuteczne sposoby zmiany zachowania,
 • uzależnieniami behawioralnymi – pomagamy z walką z uzależnieniem od pracy, zakupów, telefonu poprzez terapię poznawczo-behawioralną i dialog motywujący.

Prywatna poradnia terapii alkoholizmu i innych uzależnień - programy i formy terapii

Nasza terapia uzależnień realizowana jest w trzech programach:

 • 2-tygodniowym, obejmującym etap wprowadzający,
 • 4-tygodniowym, obejmującym wprowadzenie i gruntowanie,
 • 6-8-tygodniowym, obejmującym wprowadzenie, gruntowanie i stabilizację.

Wprowadzenie polega na oczyszczeniu ciała i umysłu z toksyn – nasz ośrodek współpracuje z partnerami specjalizującymi się w medycznej detoksykacji. Głównym celem etapu gruntowania jest motywowanie do trzeźwości i refleksji nad własnym funkcjonowaniem. Stabilizacja polega na utrwalaniu nowych wzorców zachowań i odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem.

W Centrum Krajna stosujemy takie formy terapii uzależnień jak m.in.:

 • psychoterapia grupowa i psychoterapia indywidualna,
 • dialog motywujący, treningi zachowań i umiejętności,
 • zajęcia sportowe, muzykoterapia,
 • psychoedukacja, medytacja, integracja sensoryczna.

Nasza oferta skierowana jest do Pacjentów z całej Polski – w tym z Krakowa. Postaw na profesjonalną terapię w spokojnym miejscu i w otoczeniu natury – skontaktuj się z nami już dziś i umów termin!

blank
blank

Każdy zasługuje na spełnione i szczęśliwe życie wolne od nałogów własnych i swoich bliskich. Skontaktuj się z nami, a będziemy Cię wspierać i towarzyszyć Ci w procesie zdrowienia.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Jeśli trudno Ci zadzwonić, to zostaw swoje dane, a nasz terapeuta wkrótce oddzwoni i razem z Tobą przejdziemy przez prosty proces rezerwacji miejsca w ośrodku terapii uzależnień Krajna.

  Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.