Piotr Janiszewski

Piotr Janiszewski

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

W czym pomaga: Pomaga uzależnionym chemicznie i behawioralnie odzyskać życie. W swojej pracy wykorzystuje dorobek różnych nurtów pomagania, głównie  behawioralno-poznawczy w terapii indywidualnej i metodę społeczności terapeutycznej w pracy grupowej.

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii, ekspert KBPN ds. budowania programów rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii, autor i współautor programów profilaktycznych i kampanii reklamowych, biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Kierownik Ośrodek Terapii Uzależnień Krajna.

Piotr Janiszewski zaprasza do wspólnej pracy i szukania rozwiązań w zakresie:

konsultacji i diagnozowania problemu, motywowania do zmiany, pracy nad dalszym rozwojem osobistym, zmiany jakości swojego życia. Towarzyszy w poszukiwaniach odpowiedzi na pytania: – kim jestem, czego potrzebuję, jakie są moje mocne strony, jakie są moje ograniczenia i co mogę z tym zrobić?

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Szkoła rozwoju osobowości i przeciwdziałania patologiom społecznym, International European Drug Abuse Treatment Training Project – UCSD Extension University of California, San Diego USA – 1996-1997r.
  • International European Drug Abuse Treatment Training Project – Universita degli Studi di Palermo Włochy– 2000 r.,
  • International European Drug Abuse Treatment Training Project – Mediterranean Institut for Trening and Research in Therapy and Psychotherapy – 1994-1996.

Opinie o Piotrze:

blank
K.C.

Pacjent

''Piotr powiedział mi, że będzie dobrze. Wzbudził moją ufność.
Nauczył mnie technik relaksacyjnych oraz warsztatu dotyczącego zaufania.
Jest dobrym i sympatycznym człowiekiem''
5.0
blank
K.Ć.

Pacjent

''Piotr pomógł mi się uspokoić przy ciężkim ataku paniki i urealnić w chwilach, gdy odlatywałam. Nauczył mnie techniki oddechu i wyliczania rzeczy, które widzę. Jestem mu wdzięczna za wysłuchanie moich problemów i nie zgadzanie się na moje negatywne myśli na mój temat.''
5.0
blank
J.Ł.

Pacjent

''Piotr nauczył mnie, że trzeba się zająć tym, co jest tu i teraz. Wszystko jest ważne, poczucie winy z przeszłości i lęk przed przyszłością, ale pewne jest tylko to, co teraz w teraźniejszości.
Jestem mu wdzięczna za to, że mogę na niego liczyć po terapii.''
5.0
blank
A.M.

Pacjent

''Piotr wysłuchał mnie i pomógł mi się wyciszyć. Nauczył mnie komunikacji niewerbalnej. Cenię jego spokój wewnętrzny i cierpliwość.''
5.0
blank
W.K.

Pacjent

''Indywidualne terapie, które przeprowadził ze mną Piotr w ośrodku są bardzo mobilizujące, ukształtowały moją osobowość. Jestem wdzięczny za determinację, spokój, trafne sugestie oraz nieustępliwość w dążeniu do poprawy mojej choroby, bym po wyjściu z ośrodka był gotowy na „nowy, dobry start”''
5.0
blank
A.O.

Pacjent

''Piotr prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, jest profesjonalnie przygotowany do nich.
W szczególności świetna diagnoza moich problemów, wskazanie przyczyn i wspólne szukanie możliwych rozwiązań.
Jestem wdzięczna za cierpliwość i umiejętność słuchania.''
5.0
blank
P.P.

Pacjent

''Z wypowiedzianych słów przez Piotra w pamięć zapadło mi zdanie „Jak zadbasz o siebie, to zadbasz również o innych”
Piotr nauczył mnie, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, kiedy wystąpią.
Jestem wdzięczny za spokojne podejście do mojej osoby i do prowadzonej terapii indywidualnej.''
5.0

Chcesz zacząć terapię i uwolnić się od uzależnienia? Zobacz, jak zacząć.

Skontaktuj się z nami

Jeśli trudno Ci zadzwonić, to zostaw swoje dane, a nasz terapeuta wkrótce oddzwoni i razem z Tobą przejdziemy przez prosty proces rezerwacji miejsca w ośrodku terapii uzależnień Krajna.

    Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.