TERAPIA UZALEŻNIEŃ OD NARKOTYKÓW

Leczenie narkomanii w KRAJNA

Czym jest narkomania?

Narkomania znana jest jako uzależnienie od narkotyków, czyli substancji wpływających na czynności mózgu. Dowiedz się dlaczego tak ważne jest leczenie narkomanii.

Charakteryzuje się ona ,,głodem narkotycznym’’ czyli fizycznym cierpieniem spowodowanym odstawieniem substancji, który przeważnie prowadzi do sytuacji, w której osoba uzależniona zdobywa narkotyk za wszelką cenę.

Objawy narkomanii Krajna

Jakie są objawy narkomanii

  • Pogorszenie stanu psychicznego
  • Znaczne pogorszenie stanu zdrowia
  • Zaburzenia czynności ruchowych i problemy fizyczne
  • Zmiany w wyglądzie i zachowaniu
  • Mogą wystąpić paranoje narkotyczne
  • Wahania dobowe nastroju
  • Charakterystyczny zapach wydychanego powietrza, włosów, ubrania

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii jest skomplikowanym i długim procesem, który w znacznej mierze uzależniony jest od zaangażowania chorego, który pragnie wyjść z nałogu. Pierwszym etapem jest detoksykacja organizmu, która ma na celu wydalanie wszystkich środków psychoaktywnych. Następnie uzależniony udaje się na terapię, którą odbywa pod czujnym okiem terapeutów.

W naszym ośrodku Pacjenci poddani indywidualnemu programowi terapii skutecznie wracają do zdrowia, przy zachowaniu pełnej anonimowości Pacjentów. Zawalcz o siebie i zacznij leczenie w Centrum Terapii Krajna.

Jakie są przyczyny narkomanii?

Powodów dla których osoby uzależnione sięgają po narkotyki jest wiele. Może być to ciekawość, presja otoczenia, zagubienie w społeczeństwie czy chęć ucieczki od problemów. Uzależnienie od narkotyków, to choroba która dotyka nie tylko ciało, ale i duszę.

Poznaj skutki narkomanii

Efekty zażywania narkotyków są bardzo groźne dla naszego zdrowia. Niesie ono negatywne konsekwencje, nie tylko dla naszego zdrowia fizycznego, ale i psychicznego. Głównym i bardzo powszechnym zagrożeniem są zaburzenia akcji serca, czy choroby układu oddechowego. Nie można zapomnieć, że osoby uzależnione od narkotyków są dużo bardziej narażone na zarażenie wirusem HIV czy WZW typu C. Narkotyki zmieniają ludzi. Uzależnieni tracą zdolności do samodzielnego funkcjonowania. Weź sprawy w swoje ręce i skontaktuj się z nami, nasz ośrodek skutecznie pomaga osobom uzależnionym od narkotyków.

SZYBKI KONTAKT

Jeszcze nie jest za późno..

Nigdy nie jest za późno, żeby zadbać o siebie lub o swoich bliskich.
Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy jak najszybciej

  • tel. 52 389 41 00
  • kom. 531 432 011
  • info@centrumkrajna.pl

O firmie

Naszą misją jest pomóc Ci w walce z nałogiem. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami.

Dane Firmy

Centrum Terapii Krajna Sp. z o o., ul. Leśna 1 89-400
Sępólno Krajeńskie