Filmy

Leczenie uzależnień w ośrodku

Leczenie uzależnień w ośrodku

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się od Was pytania. Piotr Janiszewski – Specjalista Terapii Uzależnień, opowie między innymi, o tym ile trwa terapia, czym jest terapia uzależnień, jak wygląda plan dnia w ośrodku i jak się przygotować na pobyt. Zapraszamy ?

Czytaj Dalej

Poznaj naszych specjalistów – Alicja Potorska

Poznaj naszych specjalistów – Alicja Potorska

Alicja Potorska – Specjalista Psychoterapii Uzależnień Jestem Specjalistą Psychoterapii Uzależnień w procesie certyfikacji, a także Terapeutą Dialogu Motywującego przed certyfikacją. W pracy wykorzystuje metodę dialogu motywującego z elementami terapii poznawczo-behawioralnej. Studia doktoranckie ukończyła na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przez siedem lat byłam asystentem badawczo-dydaktyczny w Katedrze Pedagogiki Opiekuńczej oraz Profilaktyki Społecznej UKW.

Czytaj Dalej

Poznaj naszych specjalistów – Piotr Janiszewski

Poznaj naszych specjalistów – Piotr Janiszewski

Piotr Janiszewski –  Specjalista Terapii Uzależnień Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii, ekspert KBPN ds. budowania programów rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii, autor i współautor programów profilaktycznych i kampanii reklamowych, biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

Czytaj Dalej

logo centrum terapi krajna„Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Kapost sp. z o.o. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – zgodnie z zasadą, która mówi, że przetwarzanie danych osobowych jest zgodne  z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy bądź przed jej zawarciem. Więcej Polityka Prywatności

Newsletter

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze artykuły i informacje o nowościach

O Nas

 

Naszą misją jest pomóc Ci w walce z nałogiem. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami.


Polityka prywatności

Kontakt

Centrum Terapii KRAJNA
ul Tadeusza Kościuszki 22b
89-400 Sępólno Krajeńskie

e - mail: info@centrumkrajna.pl

Wpisany do rejestru podmiotów leczniczych pod numerem: 000000240839

Ośrodek KRAJNA

ul. Leśna 1
89-400 Sępólno Krajeńskie

Centrum Krajna - nr tel

Kalkulator